×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 23 June , 2024

به ایشان (علی Dana.ir-27406-asli.jpgمطهری) بفرمایید زمانی که آقای سعید جلیلی پایش را در کربلای پنج از دست داد شما خواب بودید و یا داشتید دکترا می‌خواندید و خوشحالیم ماهیت افرادی چون شما بیش از پیش بر همگان روشن می‌شود.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از  دانا، سعید قاسمی در پاسخ به متلک پرانی علی مطهری که گفته بود آقای جلیلی با آقای هاشمی مسابقه دو بگذارد گفت: به ایشان بفرمایید زمانی که آقای سعید جلیلی پایش را در کربلای پنج از دست داد شما خواب بودید و یا داشتید دکترا می خواندید و خوشحالیم ماهیت افرادی چون شما بیش از پیش بر همگان روشن می شود.

وی ادامه داد: می دانیم حذف مهره های فتنه ساز برای شمایی که جزو ساکتین فتنه بودید بسیار سخت و باور نکردنی است اما برای تامین اهداف شما متاسفانه نمایندگان شیخ رد صلاحیت شده در این انتخابات وجود دارند لذا زیاد نا امید نباشید، انشالله با هوشیاری ملت و انتخاب اصلح این بار هم در این انتخابات راه بجایی نخواهید داشت.
قاسمی خطاب به علی مطهری گفت: بنده توصیه دیگری هم به آقایانی همچون دکتر!!! مطهری دارم و آن این است که، برای تابوت های خالی فاتحه فرستادن کاری عبس و بیهوده است چرا که کار این طایفه برای همیشه تمام شد.
قاسمی ضمن تشکر و قدردانی از تصمیم مدبرانه و انقلابی شورای نگهبان ادامه داد: با همه جو سازی ها و شانتاژ رسانه های دشمن اهم از خارجی و داخلی که مشخصا امام امت فرمودند: برای سنجش عمل خود به هجمه ها و لطمه های دشمن توجه کنید که چگونه به سمت شما که در جبهه حق هستید هجوم می آورند، الحمدالله در این دوره شاهد اقدام مقتدرانه و آگاهانه شورای نگهبان در احراز صلاحیت کاندیداهای انتخبات ریاست جمهوری بودیم که جا دارد از شورای نگهبان، خصوصا حضرت آیت الله جنتی تقدیر و تشکر نماییم واز خداوند طول عمر این عمار حقیقی ولایت را خواستاریم، اما حتی اگر شورای نگهبان هم این دو شخص که مد نظر بنده است را رد صلاحیت نمی کرد مردم در جای خود آنها را از صحنه بیرون و پاسخ قاطعانه ای به آنها می دادند.
سردار قاسمی با اشاره به حمایت های بی حد و مرز رئیس جمهور ازاسفندیار رحیم مشایی و عدم تمکین از رای شورای نگهبان گفت: متاسفانه این بارشاهد بازی هستیم که امثال آقای رئیس جمهور برای پای کار بردن آقای مشایی در حال صحنه گردانی آن است خوب است ایشان هم دست از لجاجت بردارد و به رای شورای نگهبان احترام بگذارد چرا که امام امت(ره) صریح فرمودند:هرکس رأی شورای نگهبان را نپذیرد “مفسد فی‌الارض” است.
قاسمی افزود:همانطور که پیش از این گفته ام آقایان خسته ای که به لجاجت خود ادامه می دهند و برای انتقام گیری از ملت به صحنه آمده بودند به هول قوه الهی تو دهانی سنگینی از مردم خواهند خورد و دیدیم که برای چندمین بار طعم شکست را چشیدند.اگر چه مشخص است اینها در روزهای آینده و حتی پس از انتخابات ساکت نخواهند نشست و به یاوه گویی های خود ادامه خواهند داد ولی الحمدالله با تدبر و بصیرت شورای نگهبان فتنه در نطفه خفه شد .
این فرمانده دفاع مقدس با اشاره به حمایت رسانه های دولت از تائید صلاحیت هاشمی گفت: برای من بسیار عجیب بود روزنامه رسمی دولت در روزهای واپسین تصمیم گیری شورای نگهبان مقاله ای نوشته بود تحت عنوان چرا نباید شان آیت الله را حفظ کنیم؟ و برای شیخ سینه زنی می کرد و ندای وااسلاما سر می داد که اگر فلانی نیاید چه ها می شود و جالب اینکه اینها همان کسانی هستند که روزی با شعار” جومونگ ایران زمین هاشمی را زد زمین ” به روی کار امده بودند حال با یکدیگرمتحد شدند.
وی ادامه داد: البته تعجبی هم ندارد وقتی ۸ سال گریبان دریدیم برای بیرون راندن اشخاصی چون جاسبی از دایره حکومت واحمدی نژادی که روزی در مقابل این مدل اندیشه می ایستاد کارش به جایی رسید که اشخاصی مانند جاسبی را که خطر فکری تئوری حکومتشان به مراتب کمتر ازریگی ها نبود را مسئول اسلامی! کردن دانشگاه های کشور کرد و این یعنی بازی در جبهه یکدیگر بدون هیچ تنش و در عین رفاقت .
قاسمی در پایان گفت: اما به گوری چشم دشمنان و افراد سست عنصر این انتخابات همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند به اذن الله علارغم حذف این طایفه ها و لجاجت ها شاهد حضوری پر شور خواهیم بود به گونه ای که دشمنان هم خیال هر گونه دست درازی به منافع ایران اسلامی را در سرتاسر جهان از ذهن بیرون کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.