روز دوازدهم بازیهای آسیایی اینچئون ( چهارشنبه ۹ مهرماه ۱۳۹۳ )
روز یازدهم بازیهای آسیایی اینچئون ( سه شنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
کشتی | سعید عبدولی | ۷۱ کیلوگرم فرنگی | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف قزاق | |
کشتی | سعید عبدولی | ۷۱ کیلوگرم فرنگی | نیمه نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف کره ای | |
کشتی | سعید عبدولی | ۷۱ کیلوگرم فرنگی | رده بندی | در ادامه | کسب مدال برنز
|
|
کشتی | حبیب الله اخلاقی | ۸۰ کیلوگرم فرنگی | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف قطری | |
کشتی | حبیب الله اخلاقی | ۸۰ کیلوگرم فرنگی | نیمه نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف ازبک – صعود به فینال | |
کشتی | حبیب الله اخلاقی | ۸۰ کیلوگرم فرنگی | فینال | در ادامه | کسب مدال طلا
|
|
کشتی | مهدی علیاری | ۹۸ کیلوگرم فرنگی | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف سوری | |
کشتی | مهدی علیاری | ۹۸ کیلوگرم فرنگی | نیمه نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف قزاق – صعود به فینال | |
کشتی | مهدی علیاری | ۹۸ کیلوگرم فرنگی | فینال | در ادامه |
کسب مدال طلا
|
|
دومیدانی | هادی سپهرزاد | دهگانه- دوی ۱۰۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۳۷ | کسب عنوان دومی | |
دومیدانی | هادی سپهرزاد | دهگانه- پرش طول | مقدماتی | ۰۵:۱۰ | کسب عنوان دهمی | |
دومیدانی | هادی سپهرزاد | دهگانه- پرتاب وزنه | مقدماتی | ۰۶:۳۰ | کسب عنوان نخست | |
دومیدانی | هادی سپهرزاد | دهگانه- پرش ارتفاع | مقدماتی | ۱۳:۰۵ | کسب عنوان هشتم | |
دومیدانی | احسان حدادی | پرتاب دیسک | فینال | ۱۳:۱۰ | کسب مدال طلا
|
|
دومیدانی | محمد صمیمی | پرتاب دیسک | فینال | ۱۳:۱۰ | کسب عنوان چهارمی | |
دومیدانی | مریم طوسی | دوی ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۱۳:۴۰ | صعود به فینال | |
دومیدانی | محمد ارزنده | پرش طول | فینال | ۱۴:۰۵ | کسب عنوان ششمی | |
دومیدانی | حسن تفتیان | دوی ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۱۴:۱۷ | کسب عنوان دومی و صعود به فینال | |
دومیدانی | محمد ابارقی | دوی ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۱۴:۳۱ | کسب عنوان سومی و صعود به فینال | |
دومیدانی | سجاد مرادی | دوی ۸۰۰ متر | مقدماتی | ۱۵:۱۰ | انصراف از مسابقات | |
دومیدانی | هادی سپهرزاد | دهگانه- دوی ۴۰۰ متر | مقدماتی | ۱۵:۴۰ | کسب عنوان چهارمی | |
بوکس | جاسم دلاوری | ۹۱+ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف کرهای و صعود به نیمه نهایی | |
بوکس | سجاد محرابی | ۷۵ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست مقابل حریف قزاق | |
بوکس | علی مظاهری | ۹۱ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی مقابل حریف مغول و صعود به نیمهنهایی | |
دوچرخه سواری | فراز شکری | کراس کانتری | فینال | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان نهمی | |
دوچرخه سواری | پرویز مردانی | کراس کانتری | فینال | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان دهمی | |
کبدی | تیم ملی بانوان | گروه B | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | برتری برابر چین تایپه | |
کبدی | تیم ملی مردان | گروه B | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | برتری برابر کره جنوبی | |
قایقرانی | احمد احمدی | بادبانی | دور یازدهم | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | |
قایقرانی | احمد احمدی | بادبانی | دور دوازدهم | در ادامه | کسب عنوان نهمی | |
تکواندو | سوسن حاجی پور | ۵۳- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف قزاق | |
تکواندو | سوسن حاجی پور | ۵۳- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف تایلندی | |
تکواندو | سوسن حاجی پور | ۵۳- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | کسب مدال برنز
|
|
تکواندو | مسعود حجی زواره | ۷۴- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف ویتنامی | |
تکواندو | مسعود حجی زواره | ۷۴- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف هندی | |
تکواندو | مسعود حجی زواره | ۷۴- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف فیلیپینی و صعود به فینال | |
تکواندو | مسعود حجی زواره | ۷۴- کیلوگرم | فینال | ۱۳:۰۲ | کسب مدال طلا
|
|
تکواندو | یوسف کرمی | ۸۷- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف ازبک | |
تنیس روی میز | تیم ملی | دوبل مردان | یک سی و دوم نهایی | ۰۶:۰۰ | برتری برابر قطر |
روز دهم بازیهای آسیایی اینچئون ( دوشنبه ۷ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
قایقرانی | احمدرضا طالبیان | کایاک تک نفره ۱۰۰۰ متر | فینال | ۰۵:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
قایقرانی | شاهو ناصری | کانوی تک نفره ۱۰۰۰ متر | فینال | ۰۵:۴۰ | کسب عنوان پنجمی | |
قایقرانی | آرزو حکیمی | کایاک تک نفره ۵۰۰ متر | فینال | ۰۶:۱۰ | کسب عنوان چهارمی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر | فینال | ۰۶:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
قایقرانی | تیم ملی مردان | کانوی دو نفره ۱۰۰۰ متر | فینال | ۰۶:۵۰ | کسب عنوان هفتمی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر | فینال | ۰۷:۴۵ | کسب عنوان چهارمی | |
قایقرانی | آرزو حکیمی | کایاک تک نفره ۲۰۰ متر | فینال | ۰۹:۳۰ | کسب مدال برنز
|
|
قایقرانی | علیرضا علیمحمدی | کایاک تک نفره ۲۰۰ متر | فینال | ۰۹:۳۵ | کسب عنوان چهارمی | |
قایقرانی | عادل مجللی | کانوی تک نفره ۲۰۰ متر | فینال | ۰۹:۴۵ | کسب مدال برنز
|
|
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک دو نفره ۲۰۰ متر | فینال | ۱۰:۲۵ | کسب عنوان ششمی | |
قایقرانی | تیم ملی بانوان | کایاک دو نفره ۵۰۰ متر | فینال | ۱۰:۳۵ | کسب عنوان هشتمی | |
کشتی | مسعود اسماعیل پور | ۶۱ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | در ادامه | پیروزی مقابل حریف ازبک | |
کشتی | پرویز هادی | ۱۲۵ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف چینی | |
کشتی | میثم مصطفی جوکار | ۸۶ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف چینی | |
کشتی | عزت الله اکبری | ۷۴ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف پاکستانی | |
کشتی | مسعود اسماعیل پور | ۶۱ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف کرهای | |
کشتی | پرویز هادی | ۱۲۵ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف مغول | |
کشتی | میثم مصطفی جوکار | ۸۶ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف هندی | |
کشتی | عزت الله اکبری | ۷۴ کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف کرهای و صعود به فینال | |
کشتی | مسعود اسماعیل پور | ۶۱ کیلوگرم | نیمه نهایی | ادامه | پیروزی برابر حریف قزاق و صعود به فینال | |
کشتی | پرویز هادی | ۱۲۵ کیلوگرم | نیمه نهایی | ادامه | پیروزی برابر حریف کرهای و صعود به فینال | |
کشتی | میثم مصطفی جوکار | ۸۶ کیلوگرم | نیمه نهایی | ادامه | پیروزی برابر حریف کرهای و صعود به فینال | |
کشتی | مسعود اسماعیل پور | ۶۱ کیلوگرم | فینال | ۱۳:۴۰ | کسب مدال طلا
|
|
کشتی | عزت الله اکبری | ۷۴ کیلوگرم | فینال | ۱۴:۰۰ | کسب مدال نقره
|
|
کشتی | میثم مصطفی جوکار | ۸۶ کیلوگرم | فینال | ۱۴:۴۰ | کسب مدال طلا
|
|
کشتی | پرویز هادی | ۱۲۵ کیلوگرم | فینال | ۱۵:۰۰ | کسب مدال طلا
|
|
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-پرش طول | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان یازدهمی | |
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-پرتاب نیزه | مقدماتی | ۰۶:۱۰ | کسب عنوان پنجمی | |
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-دوی ۸۰۰متر | مقدماتی | ۱۳:۲۰ | کسب عنوان دومی | |
دومیدانی | کیوان قنبرزاده | پرش ارتفاع | فینال | ۱۳:۰۰ | حذف از دور مسابقات | |
دومیدانی | مصطفی وظیفه دوست | پرش ارتفاع | فینال | ۱۳:۰۰ | حذف از دور مسابقات | |
بوکس | سجاد محرابی | ۷۵ کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | پیروزی برابر حریف فلسطینی | |
بوکس | امین قاسمی پور | ۶۹ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست و حذف از مسابقات | |
بوکس | احسان روزبهانی | ۸۱ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | پیروزی و صعود به نیمه نهایی | |
هندبال | تیم ملی | مردان | نیمه نهایی | ۱۰:۳۰ | شکست مقابل قطر و عدم صعود به فینال | |
والیبال | تیم ملی مردان | گروه E | دور دوم | ۱۱:۳۰ | پیروزی ۳-۱ مقابل کره جنوبی |
روز نهم بازیهای آسیایی اینچئون ( یکشنبه ۶مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
بسکتبال | تیم ملی مردان | گروه G | دور دوم | ۰۹:۴۵ | برتری ۷۵-۶۷ مقابل چین و صعود به نیمهنهایی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک دو نفره ۲۰۰ متر | نیمه نهایی | ۰۸:۲۰ | صعود به دور فینال | |
والیبال | تیم ملی مردان | گروه E | دور دوم | ۰۶:۳۰ | برتری ۳ بر ۰ برابر قطر | |
کشتی | رضا یزدانی | ۹۷ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری برابر حریف مغول | |
کشتی | رضا یزدانی | ۹۷ کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | صعود به فینال | |
کشتی | رضا یزدانی | ۹۷ کیلوگرم | فینال | ۱۴:۰۰ | کسب مدال طلا
|
|
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-دوی ۱۰۰ متر با مانع | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان پنجم | |
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-پرش ارتفاع | مقدماتی | ۰۵:۱۰ | کسب عنوان نخست | |
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-پرتاب وزنه | مقدماتی | ۱۳:۰۵ | کسب عنوان دوم | |
دومیدانی | سپیده توکلی | هفتگانه-دوی ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۱۵:۰۵ | کسب عنوان پنجم | |
دومیدانی | مریم طوسی | ۱۰۰ متر | فینال | ۱۵:۲۰ | کسب عنوان هفتمی | |
دومیدانی | رضا قاسمی | ۱۰۰ متر | نیمه نهایی | ۱۳:۵۲ | صعود به فینال | |
دومیدانی | حسن تفتیان | ۱۰۰ متر | نیمه نهایی | ۱۳:۴۵ | عدم صعود به فینال | |
دومیدانی | رضا قاسمی | ۱۰۰ متر | فینال | ۱۵:۳۰ | کسب عنوان پنجمی | |
دوچرخه سواری | مهدی سهرابی | استقامت جاده | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان هجدهمی | |
دوچرخه سواری | آروین معظمی | استقامت جاده | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
کبدی | تیم ملی مردان | گروه B | مقدماتی | ۱۰:۳۰ | برتری برابر مالزی | |
کبدی | تیم ملی بانوان | گروه B | مقدماتی | ۰۵:۳۰ | برتری برابر ژاپن |
روز هشتم بازیهای آسیایی اینچئون ( شنبه ۵ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
بسکتبال | تیم ملی مردان | گروه G | دور دوم | ۰۸:۳۰ | برتری برابر مغولستان | |
قایقرانی | احمدرضا طالبیان | کایاک ۱۰۰۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۴۰ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | شاهو ناصری | کانوی ۱۰۰۰ متر | مقدماتی | ۰۵:۰۰ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کانوی دو نفره ۱۰۰۰ متر | مقدماتی | ۰۵:۱۰ | کسب عنوان دومی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر | مقدماتی | ۰۵:۴۰ | کسب عنوان نخست | |
قایقرانی | آرزو حکیمی | کایاک ۵۰۰ متر | مقدماتی | ۰۶:۱۵ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر | مقدماتی | ۰۶:۳۰ | کسب عنوان نخست | |
قایقرانی | آرزو حکیمی | کایاک ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | علیرضا علیمحمدی | کایاک ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۸:۴۵ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | عادل مجللی | کانوی ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۸:۵۰ | کسب عنوان نخست | |
قایقرانی | تیم ملی بانوان | کایاک دو نفره ۵۰۰ متر | مقدماتی | ۰۹:۱۰ | کسب عنوان سومی | |
قایقرانی | تیم ملی مردان | کایاک دو نفره ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۹:۳۰ | کسب عنوان پنجمی | |
روئینگ | احمد احمدی | بادبانی | دور نهم | در ادامه | کسب عنوان نهمی | |
روئینگ | احمد احمدی | بادبانی | دور دهم | در ادامه | کسب عنوان هشتمی | |
تیراندازی | مهدی جعفری پویا | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان بیست و چهارمی | |
تیراندازی | ساسان شهسواری | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان بیست و سومی | |
تیراندازی | حسین باقری | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان سی و دومی | |
تیراندازی | تیم ملی مردان | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | فینال | در ادامه | کسب عنوان هفتمی | |
والیبال | تیم ملی مردان | گروه C | مقدماتی | ۰۹:۳۰ | پیروزی ۳-۰ مقابل مالدیو | |
بوکس | امین قاسمیپور | ۶۹ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | ۱۵:۳۰ | پیروزی برابر حریف عربستانی و صعود به یک چهارم نهایی | |
کشتی | حسن رحیمی | ۵۷ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | ۰۷:۳۰ | برتری برابر حریف قرقیز | |
کشتی | حسن رحیمی | ۵۷ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف کره ای و حذف از مسابقات | |
کشتی | مصطفی حسینخانی | ۷۰ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | ۰۷:۳۰ | برتری برابر حریف قزاق | |
کشتی | مصطفی حسینخانی | ۷۰ کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف ژاپنی و حذف از مسابقات | |
دومیدانی | مریم طوسی | ۱۰۰ متر | مقدماتی | ۱۳:۰۷ | صعود به نیمه نهایی | |
دومیدانی | مریم طوسی | ۱۰۰ متر | نیمه نهایی | ۱۳:۵۰ | صعود به فینال | |
دومیدانی | کاوه موسوی | پرتاب چکش | فینال | ۱۳:۲۰ | حذف از مسابقات | |
دومیدانی | رضا مقدم | پرتاب چکش | فینال | ۱۳:۲۰ | حذف از مسابقات | |
دومیدانی | رضا قاسمی | ۱۰۰ متر | مقدماتی | ۱۳:۳۹ | صعود به نیمه نهایی | |
دومیدانی | حسن تفتیان | ۱۰۰ متر | مقدماتی | ۱۳:۵۳ | صعود به نیمه نهایی | |
دومیدانی | لیلا رجبی | پرتاب وزنه | فینال | ۱۴:۰۷ | کسب مدال نقره
|
|
دوچرخه سواری | حسین عسگری | تایم تریل جاده | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | کسب مدال برنز
|
|
تیر و کمان | تیم ملی بانوان | کامپوند | رده بندی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان چهارمی | |
تیر و کمان | تیم ملی مردان | کامپوند | رده بندی | ۰۵:۲۰ | کسب مدال برنز
|
|
تیر و کمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | نیمه نهایی | ۰۹:۳۲ | برتری برابر حریف فیلیپینی | |
تیر و کمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | فینال | در ادامه | کسب مدال طلا
|
روز هفتم بازیهای آسیایی اینچئون ( جمعه ۴ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
بسکتبال | تیم ملی مردان | گروه G | دور دوم | ۱۳:۰۰ | پیروزی ۸۲-۵۹ مقابل ژاپن | |
شنا | مهدی انصاری | ۵۰ متر قورباغه | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | انصراف از حضور در مسابقات به دلیل مصدومیت | |
شنا | آریا نسیمی | ۵۰ متر قورباغه | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نوزدهمی | |
شنا | تیم ملی مردان | ۴ در ۱۰۰ متر مختلط | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان دهمی | |
روئینگ | احمد احمدی | بادبانی | دور ششم | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | |
روئینگ | احمد احمدی | بادبانی | دور هفتم | در ادامه | کسب عنوان نهمی | |
روئینگ | احمد احمدی | بادبانی | دور هشتم | در ادامه | کسب عنوان هشتمی | |
تیراندازی | تیم ملی بانوان | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | فینال | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هفتمی | |
تیراندازی | مه لقا جام بزرگ | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نهمی | |
تیراندازی | دینا فرزادخواه | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و دومی | |
تیراندازی | الهه احمدی | تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و نهمی | |
هندبال | تیم ملی مردان | گروه B | مقدماتی | ۱۲:۳۰ | برتری ۲۶-۲۱ مقابل عربستان و صعود به نیمهنهایی | |
والیبال | تیم ملی مردان | گروه C | مقدماتی | ۱۱:۳۰ | برتری ۳ بر صفر برابر هند | |
بوکس | جاسم دلاوری | ۹۱+ کیلوگرم | یک هشتم نهایی | ۱۶:۱۰ | صعود به یکچهارم نهایی | |
بوکس | احسان روزبهانی | ۸۱- کیلوگرم | یک هشتم نهایی | در ادامه | صعود به یکچهارم نهایی | |
وزنه برداری | نواب نصیر شلال | ۱۰۵ کیلوگرم | فینال | ۰۷:۳۰ | عدم کسب مدال | |
وزنه برداری | بهداد سلیمی | ۱۰۵+ کیلوگرم | فینال | ۱۳:۳۰ | کسب مدال طلا
|
|
وزنه برداری | بهادر مولایی | ۱۰۵+کیلوگرم | فینال | ۱۳:۳۰ | انصراف از مسابقات بخاطر مصدومیت |
روز ششم بازیهای آسیایی اینچئون ( پنجشنبه ۳ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
بدمینتون | ثریا آقایی | بانوان | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف هندی | |
بدمینتون | سروش اسکندری | مردان | یک سی و دوم نهایی | در ادامه | شکست برابر حریف کره ای | |
تیر و کمان | امیر کاظم پور | کامپوند | یک شانزدهم نهایی | ۰۵:۴۰ | برتری برابر حریف میانماری | |
تیر و کمان | امیر کاظم پور | کامپوند | یک هشتم نهایی | ۰۶:۱۰ | برتری برابر حریف ویتنامی | |
تیر و کمان | امیر کاظم پور | کامپوند | یک چهارم نهایی | ۱۱:۳۰ | شکست برابر حریف مالزیایی | |
تیر و کمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | یک شانزدهم نهایی | ۰۵:۴۰ | برتری برابر حریف لائوسی | |
تیر و کمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | یک هشتم نهایی | ۰۶:۱۰ | برتری برابر حریف عراقی | |
تیر و کمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | یک چهارم نهایی | ۱۱:۵۸ | برتری برابر حریف کرهای | |
تیر و کمان | شبنم سرلک | کامپوند | یک شانزدهم نهایی | ۰۵:۴۰ | برتری برابر حریف مغول | |
تیر و کمان | شبنم سرلک | کامپوند | یک هشتم نهایی | ۰۶:۱۰ | برتری برابر حریف ایرانی | |
تیر و کمان | شبنم سرلک | کامپوند | یک چهارم نهایی | ۱۰:۳۴ | شکست برابر حریف هندی | |
تیر و کمان | تیم ملی بانوان | کامپوند | یک چهارم نهایی | ۰۴:۳۰ | برتری برابر اندونزی | |
تیر و کمان | تیم ملی بانوان | کامپوند | نیمه نهایی | ۰۹:۱۵ | عدم صعود به فینال | |
تیر و کمان | تیم ملی مردان | کامپوند | یک چهارم نهایی | ۰۴:۳۰ | برتری برابر ویتنام | |
تیر و کمان | تیم ملی مردان | کامپوند | نیمه نهایی | ۰۹:۴۰ | عدم صعود به فینال | |
دوچرخه سواری | محمود پراش | کایرین | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان پنجمی | |
دوچرخه سواری | محمود پراش | کایرین | شانس مجدد | ۰۵:۰۶ | کسب عنوان سومی | |
دوچرخه سواری | محمد دانشور | کایرین | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان دومی | |
دوچرخه سواری | محمود پراش | کایرین | دور دوم | ۱۰:۵۴ | کسب عنوان دهمی | |
دوچرخه سواری | محمد دانشور | کایرین | دور دوم | ۱۰:۵۴ | صعود به فینال | |
دوچرخه سواری | محمد دانشور | کایرین | فینال | در ادامه | کسب مدال طلا
|
|
بسکتبال | تیم ملی مردان | گروه E | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | برتری ۶۸ بر ۶۳ برابر فیلیپین | |
شنا | مهدی انصاری | ۵۰ متر پروانه | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان شانزدهمی | |
شنا | آرشام میرزایی | ۱۰۰ متر آزاد | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و چهارمی | |
شنا | احمدرضا جلالی | ۱۰۰ متر آزاد | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نوزدهمی | |
روئینگ | محسن شادی | تک نفره | فینال | ۰۴:۴۵ | کسب مدال طلا
|
|
روئینگ | تیم ملی مردان | ۸ نفره | فینال | ۰۵:۱۵ | کسب عنوان پنجمی | |
روئینگ | تیم ملی مردان | ۲ نفره | فینال | در ادامه | کسب مدال برنز
|
|
روئینگ | سولماز عباسی | تک نفره | فینال | ۰۵:۰۰ | کسب مدال برنز
|
|
روئینگ | تیم ملی بانوان | ۴ نفره | فینال | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان ششمی | |
تیراندازی | تیم ملی مردان | تراپ دوبل | فینال | ۰۳:۳۰ | حذف از جدول رده بندی مسابقات | |
تیراندازی | امیر چاوشی | تراپ دوبل | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان چهاردهمی | |
تیراندازی | سیاوش خوشنویس | تراپ دوبل | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و چهارمی | |
تیراندازی | مسعود عزیزیان | تراپ دوبل | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | عدم کسب حدنصاب لازم و حذف از جدول مسابقات | |
تیراندازی | حسین باقری | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و هشتمی | |
تیراندازی | مهدی جعفری پویا | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هفدهمی | |
تیراندازی | ساسان شهسواری | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و پنجمی | |
تیراندازی | تیم ملی مردان | ۵۰ متر درازکش | فینال | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هفتمی | |
هندبال | تیم ملی مردان | گروه B | مقدماتی | ۱۰:۳۰ | شکست ۲۵ بر ۲۱ برابر کرهجنوبی | |
والیبال | تیم ملی مردان | گروه C | مقدماتی | ۱۱:۳۰ | برتری ۳ بر صفر مقابل هنگکنگ |
روز پنجم بازیهای آسیایی اینچئون ( چهارشنبه ۲ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
بدمینتون | ثریا آقایی | بانوان | یک سی و دوم نهایی | ۰۷:۳۰ | برتری ۲ بر صفر برابر حریف مغول | |
بسکتبال | تیم ملی مردان | گروه E | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | برتری ۷۶ بر ۴۱ برابر هند | |
بوکس | فروتن گل آرا | ۶۰ کیلوگرم | مقدماتی | در ادامه | شکست و حذف از مسابقات | |
شنا | مهدی انصاری | ۱۰۰ متر پروانه | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان ششمی | |
شنا | نسیمی شاد | ۱۰۰ متر قورباغه | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان هشتمی | |
شنا | تیم ملی مردان | ۴ در ۱۰۰ متر | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان نهمی | |
وزنه برداری | کیانوش رستمی | ۸۵ کیلوگرم | فینال | ۱۳:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
وزنه برداری | رسول تقیان | ۸۵ کیلوگرم | فینال | ۱۳:۳۰ | کسب مقام چهارمی | |
شمشیربازی | تیم ملی مردان | اسلحه سابر | یک چهارم نهایی | ۰۸:۱۰ | برتری ۴۵ بر ۱۹ برابر ویتنام | |
شمشیربازی | تیم ملی مردان | اسلحه سابر | نیمه نهایی | ۰۹:۳۰ | برتری ۴۵ بر ۴۴ برابر چین | |
شمشیربازی | تیم ملی مردان | اسلحه سابر | فینال | ۱۳:۴۰ | کسب مدال نقره
|
|
ژیمناستیک | رضا کیخا | خرک حلقه | فینال | ۱۵:۰۰ | کسب مقام هشتمی | |
ژیمناستیک | خناری نژاد | دار حلقه | فینال | ۱۵:۰۰ | کسب مقام هشتمی | |
ساندا | الهه منصوریان | ۵۲- کیلوگرم | فینال | ۰۹:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
ساندا | محسن محمد سیفی | ۶۵- کیلوگرم | فینال | در ادامه | کسب مدال طلا
|
|
ساندا | حمیدرضا لادور | ۷۵- کیلوگرم | فینال | در ادامه | کسب مدال نقره
|
|
روئینگ | عاقل حبیبیان | تک نفره سبک | فینال | ۰۵:۲۵ | کسب عنوان چهارمی | |
روئینگ | تیم ملی بانوان | ۴ نفره | فینال | در ادامه | کسب مدال برنز
|
|
روئینگ | تیم ملی مردان | ۴ نفره | فینال | در ادامه | کسب عنوان چهارمی | |
روئینگ | احمد احمدی | قایق بادبانی | دور اول | ۰۶:۳۰ | کسب عنوان دهمی | |
روئینگ | احمد احمدی | قایق بادبانی | دور دوم | در ادامه | کسب عنوان نهمی | |
روئینگ | نازنین رحمانی | تک نفره | فینال | ۰۶:۴۰ | کسب عنوان چهارمی | |
تیراندازی | مه لقا جام بزرگ | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان چهارمی | |
تیراندازی | دینا فرزادخواه | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و یکمی | |
تیراندازی | الهه احمدی | ۵۰ متر درازکش | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و چهارمی | |
تیراندازی | تیم ملی بانوان | ۵۰ متر درازکش | فینال | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | |
هندبال | تیم ملی مردان | گروه B | مقدماتی | ۱۲:۳۰ | شکست ۲۶-۲۵ مقابل عمان |
روز چهارم بازیهای آسیایی اینچئون ( سه شنبه ۱ مهرماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
شمشیربازی | تیم ملی مردان | اسلحه اپه | یک شانزدهم نهایی | ۰۶:۳۰ | برتری ۳۸ بر ۳۷ برابر هنگ کنگ | ||
شمشیربازی | تیم ملی مردان | اسلحه اپه | یک چهارم نهایی | ۰۸:۰۰ | شکست ۳۵ بر ۴۵ از چین | ||
ژیمناستیک | رضا کیخا | شش اسباب | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | انصراف از حضور | ||
ژیمناستیک | محمد رمضان پور | شش اسباب | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عنوان شانزدهمی | ||
جودو | تیم ملی | مردان | یک شانزدهم نهایی | ۰۸:۳۰ | برتری برابر تیم ملی چین | ||
جودو | تیم ملی | مردان | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست از تیم ملی کره جنوبی | ||
جودو | تیم ملی | مردان | شانس مجدد | ۱۱:۵۰ | برتری ۳ بر ۲ مقابل ترکمنستان | ||
جودو | تیم ملی | مردان | رده بندی | ۱۴:۳۰ | کسب مقام چهارم | ||
تیراندازی | مهدی جعفری پویا | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نوزدهمی | ||
تیراندازی | پوریا نوروزیان | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هفتمی | ||
تیراندازی | حسین باقری | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هجدهمی | ||
تیراندازی | تیم ملی مردان |
|
فینال | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان چهارمی | ||
تیراندازی | پوریا نوروزیان | تفنگ بادی ۱۰ متر | فینال | ۰۶:۱۵ | کسب عنوان چهارمی | ||
تیراندازی | تیم ملی بانوان | تراپ | فینال | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان چهارمی | ||
تیراندازی | بهاره جهاندار | تراپ | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان بیست و هشتمی | ||
تیراندازی | مرضیه پرورش نیا | تراپ | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان دهمی | ||
تیراندازی | شیوا فرحپور | تراپ | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان سیزدهمی | ||
شنا | احمدرضا جلالی | ۵۰ متر آزاد | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان ششمی | ||
شنا | آرشام میرزایی | ۵۰ متر آزاد | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان هفتمی | ||
شنا | مهدی انصاری | ۲۰۰ متر قورباغه | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان ششمی | ||
شنا | آریا نسیمی | ۲۰۰ متر قورباغه | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان ششمی | ||
ووشو | هانیه رجبی | فرم چانگ کوان | فینال | در ادامه | کسب عنوان هفتمی | ||
ساندا | الهه منصوریان | ۵۲- کیلوگرم | نیمه نهایی | ۱۳:۳۰ | صعود به فینال | ||
ساندا | محسن محمدسیفی | ۶۵- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | صعود به فینال | ||
ساندا | سجاد عباسی | ۷۰- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | عدم صعود به فینال | ||
ساندا | حمیدرضا لادور | ۷۵- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | صعود به فینال | ||
ساندا | سجاد عباسی | ۷۰- کیلوگرم | رده بندی | در ادامه | کسب مدال برنز | ||
تیروکمان | مجید کیانزاد | کامپوند | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان هجدهمی | ||
تیروکمان | مجید قیدی | کامپوند | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان پانزدهمی | ||
تیروکمان | اسماعیل عبادی | کامپوند | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب رتبه اول | ||
تیروکمان | امیر کاظم پور | کامپوند | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان سومی | ||
تیروکمان | تیم ملی مردان | کامپوند | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان دومی | ||
تیروکمان | مریم رنجبر | کامپوند | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عنوان نوزدهمی | ||
تیروکمان | شبنم سرلک | کامپوند | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عناون سیزدهمی | ||
تیروکمان | مینو عابدی | کامپوند | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عنوان سی و یکمی | ||
تیروکمان | سکینه قاسم پور | کامپوند | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عنوان هفتمی | ||
تیروکمان | تیم ملی بانوان | کامپوند | مقدماتی | ۰۹:۰۰ | کسب عنوان چهارمی | ||
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم ۱ کیلومتر | مقدماتی | ۰۴:۵۰ | کسب عنوان هشتمی | ||
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم تایم تریل | مقدماتی | ۱۰:۴۲ | کسب عنوان هفتمی | ||
دوچرخه سواری پیست | حسنعلی ورپشتی | اسپرینت مردان | پنجم تا هشتم | ۱۲:۰۵ | کسب عنوان ششمی | ||
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم ۴۰ کیلومتر | مقدماتی | ۱۲:۰۸ | کسب عنوان پنجمی | ||
روئینگ | تیم ملی مردان | دو نفره | شانس مجدد | در ادامه | صعود به مرحله فینال | ||
روئینگ | تیم ملی بانوان | چهار نفره | شانس مجدد | در ادامه | صعود به مرحله فینال |
روز سوم بازیهای آسیایی اینچئون ( دوشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
دوچرخه سواری پیست | محمد دانشور | اسپرینت ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان هفتمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسنعلی ورپشتی | اسپرینت ۲۰۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان دهمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم ۱۵ کیلومتر | مقدماتی | ۰۵:۰۵ | کسب عنوان ششمی | |
دوچرخه سواری پیست | محمد دانشور | اسپرینت ۲۰۰ متر | یک شانزدهم نهایی | ۰۵:۴۰ | کسب عنوان هفتمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسنعلی ورپشتی | اسپرینت ۲۰۰ متر | یک شانزدهم نهایی | ۰۵:۴۰ | کسب عنوان نهمی | |
دوچرخه سواری پیست | محمد دانشور | اسپرینت ۲۰۰ متر | یک هشتم نهایی | ۱۰:۵۴ | کسب عنوان ششمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسنعلی ورپشتی | اسپرینت ۲۰۰ متر | یک هشتم نهایی | ۱۰:۵۴ | کسب عنوان چهارمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم ۴ کیلومتر | مقدماتی | ۱۰:۵۴ | کسب عنوان هفتمی | |
دوچرخه سواری پیست | محمد دانشور | اسپرینت ۲۰۰ متر | شانس مجدد | ۱۱:۵۴ | کسب عنوان دومی | |
دوچرخه سواری پیست | محمد دانشور | اسپرینت ۲۰۰ متر | کسب عناوین نهمی تا دوازدهمی | ۱۲:۲۵ | کسب عنوان یازدهمی | |
دوچرخه سواری پیست | حسین ناطقی | امنیوم ۱۰ کیلومتر | مقدماتی | ۱۲:۴۸ | کسب عنوان هفتمی | |
هندبال | تیم ملی مردان | گروه B | انفرادی | ۰۴:۳۰ | برتری ۲۹ بر ۲۵ برابر کویت | |
جودو | جواد محجوب | ۱۰۰- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری با امتیاز ایپون برابر حریف میانماری | |
جودو | محمد جمالی | ۹۰- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری با امتیاز ایپون برابر حریف فلسطینی | |
جودو | جواد محجوب | ۱۰۰- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ترکمن | |
جودو | محمد جمالی | ۹۰- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست با نتیجه ۱۰ بر صفر از حریف ژاپنی | |
جودو | جواد محجوب | ۱۰۰- کیلوگرم | نیمه نهایی | در ادامه | شکست با امتیاز ایپون از حریف قزاق | |
جودو | محمد جمالی | ۹۰- کیلوگرم | شانس مجدد | در ادامه | برتری با نتیجه ۱۰۰ بر ۱ برابر حریف چینی | |
جودو | محمد جمالی | ۹۰- کیلوگرم | رده بندی | ۱۳:۳۰ | شکست از حریف مغول و ناکامی در کسب مدال | |
جودو | جواد محجوب | ۹۰- کیلوگرم | رده بندی | در ادامه | شکست از حریف کره ای و ناکامی در کسب مدال | |
روئینگ | عاقل حبیبیان | تک نفره سبک | شانس مجدد | ۰۴:۳۰ | کسب رتبه نخست | |
تیراندازی | نجمه خدمتی | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان چهارمی | |
تیراندازی | نرجس امامقلی نژاد | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان ششمی | |
تیراندازی | الهه احمدی | تفنگ بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نوزدهمی | |
تیراندازی | تیم ملی بانوان | تفنگ بادی ۱۰ متر | فینال | ۰۳:۳۰ | کسب مدال نقره | |
تیراندازی | الهام هریجانی | تپانچه ۲۵ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان چهاردهمی | |
تیراندازی | مریم سلطانی | تپانچه ۲۵ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان شانزدهمی | |
تیراندازی | سارینا قرابت | تپانچه ۲۵ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و ششمی | |
تیراندازی | تیم ملی بانوان | تپانچه ۲۵ متر | فینال | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان دهمی | |
تیراندازی | الهام هریجانی | تپانچه ۲۵ متر سرعتی | مقدماتی | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان سی و چهارمی | |
تیراندازی | مریم سلطانی | تپانچه ۲۵ متر سرعتی | مقدماتی | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان بیست و دومی | |
تیراندازی | سارینا قرابت | تپانچه ۲۵ متر سرعتی | مقدماتی | ۰۵:۳۰ | کسب عنوان سی و هشتمی | |
تیراندازی | نجمه خدمتی | تفنگ بادی ۱۰ متر | فینال | ۰۶:۳۰ | کسب مدال طلا | |
تیراندازی | نرجس امامقلی نژاد | تفنگ بادی ۱۰ متر | فینال | ۰۶:۳۰ | کسب مدال نقره
|
|
شنا | جمال چاوشی فر | ۵۰ متر کرال پشت | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان چهارمی | |
وزنه برداری | جابر بهروزی | ۶۹ کیلوگرم | مقدماتی | ۱۳:۳۰ | حذف از جدول مسابقات | |
ووشو | فرشاد عربی | فرم نانچوان | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | |
ووشو | حمیده برخور | فرم تاچیچوان | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان دهمی | |
ووشو | فرشاد عربی | فرم نانچون | مقدماتی | ۰۸:۳۰ | کسب عنوان چهارمی | |
ووشو | حمیده برخور | فرم تایچیگوان | مقدماتی | در ادامه | کسب عنوان دهمی | |
ساندا | الهه منصوریان | ۵۲- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۰ برابر حریف نپالی | |
ساندا | شهربانو منصوریان | ۶۰- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست ۲ بر ۰ از حریف چینی | |
ساندا | محسن محمدسیفی | ۶۵- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۰ برابر حرف قرقیز | |
ساندا | سجاد عباسی | ۷۰- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۰ برابر حرف ترکمن | |
ساندا | حمیدرضا لادور | ۷۵- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۱ برابر حریف اردنی |
روز دوم بازیهای آسیایی اینچئون ( یکشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
دوچرخه سواری پیست | علی خادمی | ۴۰۰۰ متر | نهایی | ۱۲:۳۰ | کسب عنوان بیست و هشتمی | ||
دوچرخه سواری پیست | حمید بیک | ۴۰۰۰ متر | نهایی | ۱۲:۳۰ | کسب عنوان بیست و نهمی | ||
دوچرخه سواری پیست | بهنام آریان | ۴۰۰۰ متر | نهایی | ۱۲:۳۰ | کسب عنوان سی و یکمی | ||
دوچرخه سواری پیست | محمد رجبلو | ۴۰۰۰ متر | نهایی | ۱۲:۳۰ | کسب عنوان سی و دومی | ||
دوچرخه سواری پیست | تیم ملی ایران | ۴۰۰۰ متر | نهایی | ۱۲:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | انفرادی | ۰۸:۰۰ | برتری ۵ بر ۲ برابر حریف هنگ کنگی | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۴ برابر حریف ژاپنی | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۲ برابر حریف تایلندی | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۲ برابر حریف قطری | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۴ برابر حریف کویتی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | انفرادی | ۰۸:۰۰ | شکست ۵ بر ۳ از حریف چینی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۱ برابر حریف هنگ کنگی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۲ برابر حریف عربستانی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۱ برابر حریف ویتنامی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۰ برابر حریف قطری | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | یک شانزدهم نهایی | ۱۰:۱۰ | برتری ۱۵بر ۱۱ برابر حریف ویتنامی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | یک شانزدهم نهایی | ۱۰:۳۰ | برتری ۱۵بر ۱۰ برابر حریف کویتی | ||
شمشیربازی | علی اسماعیل زاده | اسلحه سابر | یک چهارم نهایی | ۱۱:۱۰ | شکست ۱۵ بر ۱۳ از حریف هنگ کنگی | ||
شمشیربازی | مجتبی عابدینی | اسلحه سابر | یک چهارم نهایی | ۱۱:۱۰ | شکست ۱۵ بر ۱۰ از حریف کره ای | ||
ژیمناستیک | تیم ملی مردان | همه اسباب | مقدماتی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان هشتمی | ||
هندبال | تیم ملی | مردان | گروه B | ۰۶:۳۰ | برتری ۴۱ بر ۱۰ برابر هنگ کنگ | ||
جودو | سعید مولایی | ۷۳- کیلوگرم | یک سی و دوم نهایی | در ادامه | برتری با امتیاز ایپون برابر حریف کویتی | ||
جودو | سعید مولایی | ۷۳- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | شکست با امتیاز ایپون از حریف ژاپنی | ||
جودو | امیر قاسمی | ۸۱- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ژاپنی | ||
جودو | امیر قاسمی | ۸۱- کیلوگرم | یک چهارم نهایی | در ادامه | شکست با امتیاز ایپون از حریف لبنانی | ||
جودو | امیر قاسمی | ۸۱- کیلوگرم | شانس مجدد | در ادامه | شکست با امتیاز ایپون از حریف ازبک | ||
روئینگ | محسن شادی | تک نفره | مقدماتی | ۰۵:۰۰ | کسب عنوان نخست | ||
روئینگ | سولماز عباسی | تک نفره | مقدماتی | ۰۵:۲۰ | کسب عنوان چهارمی | ||
تیراندازی | ابراهیم برخورداری | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و یکمی | ||
تیراندازی | محمد احمدی | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و دومی | ||
تیراندازی | ابراهیم رحیمی | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان سی و سومی | ||
تیراندازی | تیم ملی مردان | تپانچه بادی ۱۰ متر | نهایی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان دهمی | ||
تیراندازی | بابک یگانه | تراپ | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان بیست و پنجمی | ||
شنا | جمال چاوشی فر | ۱۰۰متر کرال پشت | نهایی | در ادامه | کسب عنوان ششم | ||
ساندا | حمیدرضا لادور | ۷۵- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۰ برابر حریف نپالی | ||
ساندا | محسن محمدسیفی | ۶۵- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری ۱ بر ۰ برابر حریف فیلیپینی |
روز اول بازیهای آسیایی اینچئون ( شنبه ۲۹ شهریورماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | ۰۵:۱۵ | شکست ۵ بر ۰ از حریف کره ای | ||
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | شکست ۵ بر ۳ از حریف قرقیز | ||
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | شکست ۵ بر ۲ از حریف قزاق | ||
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | شکست ۵ بر ۴ از حریف قطری | ||
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | شکست ۵ بر ۱ از حریف ویتنامی | ||
شمشیربازی | علی یعقوبیان | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۰ برابر حریف مغول | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۴ برابر حریف ازبک | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۳ برابر حریف فلسطینی | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۳ برابر حریف چینی | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۰ برابر حریف سنگاپوری | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | شکست ۵ بر ۲ از حریف ژاپنی | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی | در ادامه | برتری ۵ بر ۰ برابر حریف کویتی | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی- یک سی و دوم نهایی | ۰۹:۳۵ | برتری ۱۵ بر ۸ برابر حریف کویتی | ||
شمشیربازی | محمد رضایی | اسلحه اپه | انفرادی- یک شانزدهم نهایی | ۰۹:۵۰ | شکست ۱۵ بر ۱۱ از حریف ژاپنی | ||
جودو | احسان بهرامیان | ۶۰- کیلوگرم | یک سی و دوم نهایی | در ادامه | برتری ۱ بر ۰ برابر حریف ترکمن | ||
جودو | احسان بهرامیان | ۶۰- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | شکست با امتیاز ایپون از حرف کره ای | ||
روئینگ | عاقل حبیبیان | تک نفره سبک | مقدماتی | ۰۴:۵۰ | کسب عنوان سومی | ||
روئینگ | نازنین رحمانی | تک نفره سبک | مقدماتی | ۰۶:۱۰ | کسب عنوان چهارمی | ||
تیراندازی | سارا میرابی | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۲:۳۰ | کسب عنوان هجدهمی | ||
تیراندازی | الهام هریجانی | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۲:۳۰ | کسب عنوان بیست و نهمی | ||
تیراندازی | سارینا قرابت | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۲:۳۰ | کسب عنوان سی و پنجمی | ||
تیراندازی | تیم ملی بانوان | تپانچه بادی ۱۰ متر | مقدماتی | ۰۲:۳۰ | کسب عنوان نهمی | ||
تیراندازی | بابک یگانه | تراپ | مقدماتی | ۰۳:۳۰ | کسب عنوان نوزدهمی | ||
تیراندازی | محمد احمدی | تپانچه بادی ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان یازدهمی | ||
تیراندازی | ابراهیم برخورداری | تپانچه بادی ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان نوزدهمی | ||
تیراندازی | ابراهیم رحیمی | تپانچه بادی ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان سی و ششمی | ||
تیراندازی | تیم ملی مردان | تپانچه بادی ۵۰ متر | مقدماتی | ۰۴:۰۰ | کسب عنوان هفتمی | ||
وزنه برداری | مجید عسگری | ۵۶ کیلوگرم | مقدماتی | ۱۱:۳۰ | کسب عنوان ششمی | ||
ووشو | احسان پیغمبری | فرم چانگ چوآن | نهایی | ۰۴:۳۰ | کسب عنوان ششمی | ||
ساندا | الهه منصوریان | ۵۲- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | برتری ۲ بر ۰ برابر حریف اندونزیایی | ||
ساندا | اکبر محمدزاده | ۵۶- کیلوگرم | یک شانزدهم نهایی | در ادامه | شکست ۲ بر ۰ از حریف چینی |
قبل از افتتاحیه بازیهای آسیایی اینچئون ( پنجشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
فوتبال | تیم ملی امید | گروه H | مقدماتی | ۱۱:۳۰ | تساوی ۱ بر ۱ برابر ویتنام |
قبل از افتتاحیه بازیهای آسیایی اینچئون ( دوشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۳ )
رشته | ورزشکار | گروه | مرحله | ساعت | نتیجه | |
---|---|---|---|---|---|---|
فوتبال | تیم ملی امید | گروه H | مقدماتی | ۱۱:۳۰ | شکست ۴ بر ۱ از ویتنام |
https://sirjankhabar.ir/?p=19678