به گزارش گروه ورزشی “سیرجان خبر” و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده، مسئول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور درباره مسابقات فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: با توجه به در نظر گرفتن استانداردهای برگزاری مسابقات از هیئتهای فوتبال و مدیران عامل باشگاهها خواهشمندیم که در آمادهسازی ورزشگاهها، با توجه به زمان کوتاهی که تا شروع مسابقات وجود دارد، تمام تلاش و همت خود را به کار بگیرند تا ورزشگاهها برای برگزاری مسابقات به موقع بهرهبرداری شود.
وی ادامه داد: همچنین در صورت تکمیل شدن نور ورزشگاهها، ساعت بازیها قابل تغییر است و از هیئتها و باشگاههایی که در این زمینه همکاری لازم را داشتهاند، تشکر میکنیم.
مسئول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تصریح کرد: مسابقات جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۶-۹۵ در خلال برنامه اعلام شده مسابقات لیگ بر گزار میشود.
برنامه کامل نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته اول در فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر است:
هفته اول
یکشنبه ۱۷ مرداد ۹۵
فولاد یزد- خیبرخرمآباد (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
راهآهن تهران- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
پارس جنوبی جم- مس رفسنجان (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
اکسین البرز – نساجی مازندران (ساعت ۱۸:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
مس کرمان- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
آلومینیوم اراک – ملوان بندرانزلی (ساعت۱۸:۰۰-ورزشگاه امام خمینی اراک)
سپیدرود رشت – بادران تهران (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
خونه به خونه مازندران- استقلال اهواز (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
نفت مسجدسلیمان- ایران جوان بوشهر(ساعت۱۹:۰۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دوم
شنبه ۲۳ مرداد ۹۵
مس رفسنجان- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان)
نساجی مازندران- نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
خیبر خرمآباد- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
ملوان بندرانزلی- راهآهن تهران (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه تختی انزلی)
ایرانجوان بوشهر – مس کرمان (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
گلگهر سیرجان – اکسین البرز (ساعت ۱۸:۰۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
بادران تهران- فولاد یزد (ساعت ۱۸:۰۰ – ورزشگاه اکباتان تهران)
استقلال اهواز- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته سوم
جمعه ۲۹ مرداد ۹۵
فولادیزد- ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
مس کرمان- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
خونه به خونه مازندران- بادران تهران (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
سپیدرود رشت- خیبر خرمآباد (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز- استقلال اهواز (ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران- مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید درخشان صبا شهرتهران)
آلومینیوم اراک- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
ایرانجوان بوشهر- نساجی مازندران (ساعت۱۸:۰۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته چهارم
جمعه ۵ شهریور ۹۵
مس رفسنجان- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰۰ چهارم شهداء رفسنجان کرمان)
نساجی مازندران- مس کرمان (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
بادران تهران- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر- خونه به خونه مازندران (ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی جم بوشهر)
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز- راهآهن تهران (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان- نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
خیبرخرمآباد- اکسین البرز (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
استقلال اهواز- فولادیزد (ساعت ۱۸:۰۰ – ورزشگاه تختی اهواز)
هفته پنجم
جمعه ۱۲ شهریور۹۵
فولادیزد- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نساجی مازندران- گلگهر سیرجان (ساعت۱۷:۰۰ -ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
سپیدرود رشت- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران- بادران تهران (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
آلومینیوم اراک- خیبر خرمآباد (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
مس کرمان – استقلال اهواز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
ایرانجوان بوشهر- ملوان بندر انزلی (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- مس رفسنجان (ساعت۱۸:۰۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته ششم
پنج شنبه ۱۸شهریور ۹۵
مس رفسنجان- فولاد یزد (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان)
فجرسپاسی شیراز- نساجی مازندران (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
خونه به خونه مازندران- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
خیبرخرمآباد- راهآهن تهران (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
بادران تهران- مس کرمان (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
ملوان بندرانزلی- اکسین البرز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
گلگهر سیرجان- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
استقلال اهواز – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته هفتم
شنبه ۲۷ شهریور ۹۵
فولادیزد- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نساجی مازندران- خیبرخرمآباد (ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
راهآهن تهران- استقلال اهواز (ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
مس کرمان- مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
سپیدرود رشت- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
گلگهر سیرجان- ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
اکسین البرز- بادران تهران (ساعت ۱۷:۰۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ایرانجوان بوشهر- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته هشتم
جمعه ۲ مهر ۹۵
مس رفسنجان – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
خیبرخرمآباد- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز – گلگهر سیرجان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
آلومینیوم اراک – فولاد یزد (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران- راهآهن تهران (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل)
بادران تهران – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
ملوان بندرانزلی – مس کرمان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
پارس جنوبی جم بوشهر- اکسین البرز (ساعت ۱۶:۰۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
استقلال اهواز – سپیدرود رشت(ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته نهم
جمعه ۱۶ مهر ۹۵
نساجی مازندران – استقلال اهواز (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
سپیدرود رشت – مس رفسنجان (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
مس کرمان – پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
راهآهن تهران – آلومینوم اراک (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
اکسین البرز- فولاد یزد (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه انقلابکرج)
فجر سپاسی شیراز – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان – بادران تهران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان)
ایرانجوان بوشهر – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – خیبر خرمآباد (ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دهم
یکشنبه ۲۵ مهر ۹۵
مس رفسنجان – گلگهر سیرجان (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهداءرفسنجان)
فولادیزد- سپیدرود رشت (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خونه به خونه مازندران – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
خیبر خرمآباد- مس کرمان (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
آلومینیوم اراک – اکسین البرز (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
ملوان بندرانزلی – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران – فجر سپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه اکباتان)
پارس جنوبی جم بوشهر – راهآهن تهران (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته یازدهم
یکشنبه ۲ آبان ۹۵
نساجی مازندران – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
مس کرمان – فولادیزد (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
راهآهن تهران- سپیدرود رشت (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
ملوان بندرانزلی – بادران تهران (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز – خیبر خرمآباد (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان – استقلال اهواز (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
اکسین البرز – مس رفسنجان (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ایرانجوان بوشهر- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – آلومینوم اراک (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دوازدهم
شنبه ۸ آبان ۹۵
مس رفسنجان- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهداء رفسنجان)
فولاد یزد – راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خیبرخرمآباد – گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد)
سپیدرود رشت – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
آلومینیوم اراک – مس کرمان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل)
بادران تهران – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
بادران تهران – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی شهرجم بوشهر)
استقلال اهواز – ملوان بندر انزلی (ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز)
هفته سیزدهم
جمعه ۲۱ آبان ۹۵
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
فجرسپاسی شیراز – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاهاختصاصی گل گهرسیرجان)
مس کرمان – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ملوان بندر انزلی – خیبرخرمآباد (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران- استقلال اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- فولاد یزد (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته چهاردهم
چهارشنبه ۳ آذر۹۵
فولادیزد – ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
آلومینیوم اراک – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران – مس کرمان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هفتم تیربابل)
سپیدرود رشت – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاهشهید عضدی رشت)
مس رفسنجان – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
خیبرخرمآباد – بادران تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاهتختی خرم آباد)
راهآهن تهران – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر – گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی شهرجم بوشهر)
استقلال اهواز- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته پانزدهم
سه شنبه ۹ آذر ۹۵
نساجی مازندران- فولاد یزد (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
خیبرخرمآباد – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
بادران تهران- مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اکباتان تهران)
ملوان بندرانزلی – پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
مس کرمان – راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
ایرانجوان بوشهر – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته شانزدهم
دوشنبه ۱۵ آذر۹۵
اکسین البرز – ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
سپیدرود رشت- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
فولادیزد – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خونه به خونه مازندران – ملوان بندرانزلی(ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
آلومینوم اراک – بادران تهران (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
مس رفسنجان – خیبر خرمآباد (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
پارس جنوبی جم بوشهر – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – مس کرمان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته هفدهم
دوشنبه ۲۲ آذر۹۵
بادران تهران – پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
خیبر خرمآباد – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان – فولادیزد (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان)
نساجی مازندران – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
ملوان بندرانزلی – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه تختی انزلی)
مس کرمان – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
استقلال اهواز – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز)
ایرانجوان بوشهر – راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
https://sirjankhabar.ir/?p=37075