×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Friday, 23 February , 2024

عصبانیت مشاور فراری کروبی از نامه سید حسن خمینی +عکس

مجتبی واحدی روزنامه نگار فراری و مشاور کروبی از سران فتنه در واکنش به نامه سیدحسن نوشت: او همیشه به کودتاها می خندد و حرص خوردن دیگران برای چنین مسائلی را به طنز می گیرد.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از دانا،  در حالی که نامه سید حسن خمینی به هاشمی رفسنجانی درباره رد صلاحیت وی به طور گسترده در شبکه های اجتماعی و سایتهای اصلاح طلبان منتشر شده، مجتبی واحدی، مشاور سابق مهدی کروبی که اکنون در آمریکا سکونت دارد با اشاره به این نامه  درباره رد صلاحیت هاشمی در صفحه فیسبوک خود نوشت:

“این نامه را که خواندم به اسفند ماه سال ۱۳۸۲ بازگشتم روز انتخابات مجلس هفتم. در منزل آقای کروبی با او نشسته بودیم کسی هم غیر از من ، آقای کروبی و همسرش حضور نداشت. در آن زمان کروبی، رئیس مجلس ششم بود و کاندیدای انتخابات مجلس هفتم. گزارش های عجیبی از دخالت مستقیم بسیج در داخل حوزه های انتخابیه می رسید.

حوالی ظهر بود که پاسداران شیخ خبر دادند سید حسن خمینی و پدر همسرش ـ سید محمد موسوی بجنوردی ـ برای ملاقات شیخ آمده اند. موسوی بجنوردی به محض ورود فریاد کشید :« کار ما به جایی رسیده که می خواهند به زور ، کیف کش رئیس دفتر فرح پهلوی را به ریاست مجلس برسانند»…. هر چقدر موسوی بجنوردی ، عصبانی بود سید حسن با خونسردی نشسته بود و از خود پذیرایی می کرد.

در آخر هم گفت: اینقدر حرص نخورید همه این حرف ها می گذرد و تا چند ماه دیگر همه ما به این حرف ها می خندیم. او البته همان موقع هم می خندید. اما توصیه او به بی خیالی در برابر کودتای انتخاباتی مجلس هفتم، بعدها هم با حضور مکرر در کنار رهبر جمهوری اسلامی ـ علیرغم زندانی بودن موسوی و کروبی نشان دهد او همیشه به کودتاها می خندد و حرص خوردن دیگران برای چنین مسائلی را به طنز می گیرد.”

سایت صهیونیستی بالاترین نیز با انتشار این واکنش واحدی  و  با تیتری تمسخر آمیز سعی کرده است سید حسن خمینی را تشویق واکنش در مقابل نظام کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.