×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 31 May , 2023
در سند منتشر شده رئیس شورای شهر سیرجان نامی از شهرداری کرمان نیست/ شهرداری کرمان: به دستگاه قضائی شکایت می‌کنیم

به گزارش “سیرجان خبر” محمد فرشاد این خبر را تکذیب و این اظهارات را نادرست ارزیابی کرد و حالا و پس از گذشت چند روز رئیس شورای شهر سیرجان با انتشار یک صورت حساب مدعی شده است که این همان سند سخنان قبلی وی است.
در این سند که اعداد آن ناخوانا است چند مورد کمک به سازمان همیاری شهرداری‌های کرمان درج شده که در مقابل سه مورد آن صورت وضعیت ساختمان استانداری درج شده است و در یک مورد آن هزینه‌های مربوط به هفته دولت و اشتغال‌زایی و دو مورد هم کمک به سازمان همیاری شهرداری‌های استان کرمان درج شده است.
یک مورد از پرداختی‌های جدول فوق بابت کمک به اجرای پروژه‌های عمرانی استان کرمان و یک مورد آن نیز بابت کمک به تکمیل ساختمان‌های مصلای کرمان و حوزه علمیه کرمان درج شده است.
انتشار این سند نشان می‌دهد که برخلاف آنچه رئیس شورای شهر سیرجان ادعا کرده بود هیچ کمکی به شهرداری کرمان نشده است.
موضوعی که رئیس روابط عمومی شهرداری کرمان به آن اشاره کرده و می‌گوید: رییس محترم شورای اسلامی شهر سیرجان در ابتدا ادعای کمک شرکت‌های صنعتی و معدنی به شهرداری کرمان را مطرح کردند که در سند منتشرشده، هیچ‌گونه اشاره‌ای به این موضوع نشده است.
سلمان متحدین با بیان اینکه به‌طور یقین شورای اسلامی شهر سیرجان باید ادعای مطرح‌شده را جهت رفع ابهام از اذهان عمومی ثابت کند.
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان با اشاره به سخنان قبلی رییس شورای اسلامی شهر سیرجان مبنی بر اینکه پل‌های روگذر احداث‌شده در چندسال اخیر در شهر کرمان از پول شرکت‌های سیرجانی بوده و حاصل خون دل سیرجانی‌هاست، گفت: با این گفته، به‌نوعی مردم دو شهر سیرجان و کرمان مقابل یک‌دیگر قرار گرفتند که شهرداری کرمان حق قانونی خود می‌دانست برای رفع این شبهه، از طریق مقام قضایی اقدام نماید تا در محضر مراجع قضایی نسبت به گفته‌ها و ادعاهای مطرح‌شده پاسخ‌گو باشند.
این مقام مسئول در شهرداری کرمان افزود: با مصاحبه اخیر رییس محترم شورای اسلامی شهر سیرجان و انتشار سند یادشده، به‌نوعی صورت‌مسئله یعنی کمک شرکت‌های صنعتی و معدنی سیرجان به شهرداری کرمان پاک شده که این موضوع در دست پیگیری است.
متحدین همچنین با اشاره به مصاحبه شهردار کرمان و تکذیب ادعای این کمک‌ها گفت: کلان‌شهر کرمان، مرکز استان و به‌نوعی پیشانی استان است که همۀ شرکت‌ها، معادن و نهادهای سراسر استان از آن خدمات می‌گیرند؛ بنابراین، به‌طور یقین باید نسبت به آبادانی و افزایش امکانات و خدمات آن نیز دغدغه داشته باشند.
وی در پایان بار دیگر تأکید کرد: برای احداث پروژه‌های عمرانی شهر کرمان، ازسوی شرکت‌های صنعتی و معدنی سیرجان، هیچ‌گونه کمکی به شهرداری کرمان نشده است/گفتارنو

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.